Grafosklo

Grafosklo je unikátní interierový systém celoskleněných prvků se zalaminovanovaným digitálním tiskem nebo textiliemi umožňující sladit designově interier do jednoho celku.

Grafosklo obklady - Grafosklo příčky - Grafosklo dveře

Skleněný program Grafosklo (sklo s grafikou) je vhodné pro obklady do kuchyně a kuchyňská studia. Obklady do kuchyně z Grafoskla jsou praktické a zároveň vychází z moderních trendů. Originální vzhled každé kuchyně zajistí naše skla s grafikou použité na hladkých skleněných plochách.

Skleněné dveře s grafikou naleznete v naší nabídce v průhledném i neprůhledném provedení, zároveň máte možnost vybrat si typ dveří, kde bude sklo s grafikou použito:

  • Otočné dveře
  • Jednokřídlé dveře
  • Dvoukřídlé dveře
  • Posuvné dveře

Grafosklo - sklo s grafikou, které mohou tvořit průhledné nebo neprůhledné předěly v místnostech. Takové skleněné stěny plní pak funkci rozdělení prostoru a zároveň je sklo velice pěkným doplňkem interiéru jak rodinného domu, tak kanceláří, recepcí, prodejních výloh a dalších míst. Sklo je materiálem, který je žádoucí do každého interiéru díky své vzdušnosti a modernímu designu.

 

Pokud máte zájem vybrat si z kompletního sortimentu grafoskel, klikněte ZDE. Tento odkaz vám otevře oficiální stránky "J.A.P." nebo volejte naši kancelář 420 773 684 027.