Kancelářský nábytek

HOBIS

Kancelářský nábytek HOBIS Vám umožní nadčasové, atraktivní a přitom praktické a variabilní zařízení Vaší kanceláře kvalitním českým nábytkem.

Materiály od renomovaných evropských výrobců, špičkové CNC stroje zajišťující nejlepší kvalitu zpracování a vysoká kvalifikace pracovníků – na těchto základech vzniká nábytek s pětiletou zárukou, bezkonkurenčně krátkou dodací lhůtou, s hygienickými certifikáty, certifikáty pevnosti a v neposlední řadě s certifikátem Ekologicky šetrný výrobek.

Katalog HOBIS ke stažení níže.

 

EXNER

Posledních 20 let je značka EXNER synonymem pro vysoce kvalitní kancelářský nábytek s osobitým designem. O kvalitě produktů vyráběných pomocí nejmodernějších technologií svědčí nejen mnohá ocenění, v posledních letech pravidelně udělována na různých veletrzích, ale zejména řady spokojených zákazníků nejen v České republice a na Slovensku, ale i v mnoha dalších zemích Evropy.
Díky šíři sortimentu a variabilitě jednotlivých prvků je kancelářský nábytek EXNER ideální pro vybavení kancelářských prostor všech úrovní, od referentských pracovišť až po reprezentativní manažerské kanceláře. Poskytuje komplexní řešení interiérového vybavení pracovišť, a to jak pracovního místa pro jednotlivce, tak i sdružených pracovišť ve velkoprostorových kancelářích. Důraz je kladen na efektivní propojení funkčnosti, účelnosti každého detailu a nadčasového designu.

Katalog EXNER ke stažení níže.

 

Pokud máte zájem vybrat si z kompletního sortimentu kancelářského nábytku, klikněte ZDE. Tento odkaz vám otevře oficiální stránky OFFICE PRO nebo volejte naši kancelář 420 773 684 027.